Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
[@sagreklam]


Tüm Kategoriler


Sayfalar


RSS

En Yeni Rüya Tabirleri

Suç

Kisi rüyada suç islerse kendisiyle ilgili olmayan bir ise karisip, sikilacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.

Suretil Yusuf

Rüyada Yusuf süresini veya andan bir parçayi okudugunu görmek; akrabalanndan düsmani çok olmaya isaret ettigi gibi, fakirlikten zenginlige, zilletten izzete, sikintidan feraha ermeye de isarettir.

Tavaf ve sayde yürümek

Bir kimse rüyada kendisini Tavaf ve Saylde yürüdügünü görse, onun çoluk çocugu için çalismasina isarettir.

Türkü

Bakiniz; Ezgi.

Yaban igdesi

Rüyada yaban igdesini görmek, az bir mala, ya da Arap olmayan bir adama delalet eder. Bazi tabirciler, insanlar için faydali ve kuvveti az bir kimsedir, dediler. Meyvesi ise ona malik olan ve yiyen kimse için maldir.

Yol hazirligi

Rüyada yol hazirligi yaptigini gören kimse, hayirli bir ise baslar.

Suç / suçlu

Suç islemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklasmaya, küfre ve sapikliga, Haksiz yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavusmaya delalet eder.

Suretil zariyat

Rüyada Zariyat Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya üzerine okundugunu görmek, yeryüzündeki bitkilerden riziklanmaya, yakinlan ve komsulariyla iyi geçinmeye isarettir.

Tavan

Degerli bir adama; Ahsap tavan gururlu, toprak tavan mütevazi insana, beton tavan kaba saba insana; Tavanin çökmesi afete yahut evin erkeginin vefatina, Tavandan üzerine bir sey düsmesi korku ve üzüntüye, tavanda görülen çatlaklik gün isigi yahut gökyüzzü görülürse hayra, manevi de

Tütsü

Bakiniz; Buhur.

Yaban kazi

Rüyada yaban kazi görmek, ucuzluk, bereket ve nimet ve çok mal ile, bir rivayete göre büyük ve asil bir kadinla yorumlanir.

Yol makinesi

Bakiniz; Tesviye Makinasi.

Suçlama

Rüyada birtakim suçlamalarla karsi karsiya kaldiysaniz, hayatinizda bazi sorunlar çikacak. Birtakim skandallarla karsi karsiya kalabilirsiniz.

Suretil zilzal

Rüyada Zilzal sürcsini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; rizka ve mala sahip olmaya isarettir.

Tavan arasi

Inzivaya, orada mahsur kalmak geçici tutukluluga, tavanarasinda yasamak geçim sikintisina, Tavanarasindan gökyüzünü seyretmek yükselme arzusunun zamanla gerçeklesmesine, Tavanarasinda gözcülük yaptigini görmek haber beklemeye delalet eder.
Page Navigation: Previous 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 441 Next (All)

En Çok Görüntülenen


Yandex.Metrica